Ve Střešovicích od června 2013 působí nová atraktivní volnočasová aktivita – nový cirkus Cirqueon. Více o CIRQUEONU na www.cirqueon.cz

Pro lůmeny, pro kliďase, CIRKULET teď otvírá se! 26. – 31. srpna jsme tu jen pro Vás!

Týdenní dávka cirkusové zábavy přichází o prázdninách. Žonglování, základy akrobacie, provazochodectví, ekvilibristiky, jednokolky, i závěsné akrobacie! Lepší zábava není. Najdete nové kamarády a naučíte se nové triky.

Výuka základních cirkusových umění pro malé cirkusáky probíhá formou her a zábavných cvičení. Během výuky je kladen důraz na zlepšení koordinace pohybu a základy gymnastiky. Výuka cirkusových disciplín výrazně přispívá k psychomotorickému rozvoji dětí, koordinaci pohybu, orientaci v prostoru, umění soustředit se a ke zlepšení fyzických dovedností, ale hlavně je to hravé a zábavné trávení volného času. Týděnní tréninkové soustředění bude směřovat k připravení závěrečného cirkusového představení.

Příměstský tábor organizujeme ve spolupráci s TJ Tatran Střešovice, budeme využívat venkovní hřiště ve dvoře i tělocvičnu Tatranu.

hlavní lektoři: Katka Klusáková (Cirkus TeTy)  a Adam Jarchovský  (Bratři v tricku) (přítomni budou vždy 3 lektoři, pokud bude přihlášeno více než 20 dětí, lektorský tým posílíme!

Kdy: 26. – 31.8. 2013, vždy 8:00 – 17.00 (program začíná 9.00)

harmonogram:

9:00 společná rozcvička a hry

10:00 – 12. 30 dopolední tréninkový modul

12.30 – 13.30  oběd

13:30 – 17.00 odpolední tréninkový modul a společné hry

Co potřebujete: sportovní oblečení, boty do tělocvičky (přezůvky), malou svačinku

Kde:TJ Tatran Střešovice / Sibeliova 368, Praha 6

Věk: 7-14 let

Cena: 2300 Kč včetně obědů a pití

více informací: Šárka Maršíková, info@cirqueon.cz, 604 713 414

 

Hlaste se prosím pomocí našeho nového rezervačního systému:

Nejprve je potřeba se zaregistrovat a poté se zapsat přímo na kurz zde: https://cirqueon.webooker.eu/Actions/Register/998?returnUrl=Actions

V případě potíží se na nás obraťte (kontakt je výše, děkujeme).