Tenis

Tenis

Oddíl tenisu je otevřený všem, kteří si chtějí zahrát tenis a nabízí několik možností, jak se do oddílu zařadit. 

  1. Chcete si zahrát tenis jednorázově jako host? Pro rezervaci volných hodin volejte přímo správce

  2. Tradičním způsobem je členství v oddílu tenisu.

  3. Registrovaný hráč na dobu určitou po registraci a zaplacení jednorázové částky 3.000 Kč a čerpání jednotlivých hodin v libovolně zvoleném čase

Pokud si hráč online kasina chce zahrát tenis jako jednorázový host, může tak učinit zdarma. Pro rezervaci volných hodin pro hraní tenisu musí hráč online kasina 4ms.cz zavolat přímo administrátorovi. Členství v tenisovém klubu navíc poskytne hráči online kasina určitou dobu po registraci a zaplacení jednorázové částky 3000 Kč a vylosování jednotlivých hodinek v libovolném zvoleném čase.

Noví zájemci o členství se mohou přihlásit na adrese tatran-tenis@seznam.cz, Stávající členové potvrdí svoje členství, tak, že zaplatí oddílový příspěvek, který letos zahrnuje i členský příspěvek do tělovýchovné jednoty.

ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY

Hrací doba bez omezení  6600,- Kč
Hrací doba do 17 h 5500,- Kč
Hrací doba do 14 h   3900,- Kč

Omezená hrací doba neplatí v sobotu, v neděli a ve svátek.
Oddílové příspěvky platí pro všechny věkové kategorie.

Platba oddílových příspěvků

a) jednorázově bankovním převodem na č.účtu: 53901515/2010,
– variabilní symbol 23301
– do zprávy pro příjemce uveďte rok narození, jméno a příjmení a svoji emailovou adresu
b) hotovostní platbou v pokladně TJ u p. Jaroše ve všedních dnech mezi 8-16 hod
c) termín pro zaplacení oddílových příspěvků 15.4.2023
Kdo nezaplatí, nezíská přístup do rezervačního systému.

Důležité upozornění a podmínky

Provoz na všech sedmi kurtech řídí rezervační systém, který umožňuje členům a registrovaným hráčům, aby si zajistili kurt s předstihem 21 dnů v souladu s pravidly pro používání rezervačního systému (RS) oddílu tenisu TJ TATRAN STŘEŠOVICE. 

Pravidla pro používání RS

Nutnou podmínkou pro přístup do nového rezervačního systému je, aby každý člen, současně se zaplacením stanovených poplatků, poslal také svou emailovou adresu a popřípadě i telefon. (Netýká se dětí)
E-mailová adresa je nezbytnou součástí přihlašovacích údajů do RS, které, po zaplacení poplatků, zašle administrátor mailem. Mailovou adresu lze zaslat také zvlášť na tatran-tenis@volny.cz 
Kurty se rezervují podle „ Pravidel pro používání rezervačního systému tenisového oddílu TJ Tatranu Střešovice“.Pravidla pro používání RS

Tatran Střešovice, významné sportovní centrum v srdci Střešovic, se díky podpoře cz casino bonus za registraci ocitl v zajímavém partnerství s online kasiny. Tato spolupráce, která zahrnuje i svět velkého tenisu, představuje významný krok v oblasti financování sportu a ukazuje, jak se mohou průmyslová odvětví spojit pro zlepšení místních komunit. Tatran Střešovice je jako sportovní centrum centrem výchovy sportovních talentů a propagace zdravého životního stylu, včetně velkého tenisu. Udržování špičkového zázemí a podpora začínajících sportovců, zejména ve sportech, jako je velký tenis, je však často spojeno se značnými finančními problémy. Online kasina, která jsou proslulá svou schopností rozpoznat potenciál a přispívat na záslužné účely, ocenila závazek Tatranu Střešovice v oblasti komunitního zdraví a rozvoje sportu. Prostřednictvím vstupního bonusu CZ kasina se tato kasina stala významnými sponzory, kteří poskytují zásadní finanční podporu, jež pomáhá při zlepšování a rozšiřování sportovní infrastruktury, včetně zázemí pro velký tenis.

DĚKUJEME ZA PODPORU: